O nás

Výrobca komínových systémov – spoločnosť CIKO s.r.o. (do marca 2008 RIG-TIME stavební s.r.o.), bola založená v roku 2002. Od svojho zriadenia sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom vlastných komínových systémov.

Spoločnosť sa v roku 2004 predstavila s osobitným komínovým systémom CIKO 3V UNIVERSAL, ktorý vyvinula na základe svojich skúseností a znalostí v obore komínových technológií a stavebníctva, inšpirovaná požiadavkami stavebných firiem i jednotlivých staviteľov získať klasický kvalitný tehelný komín s jednoduchou výstavbou. Tento komínový systém si už od svojho začiatku vybudoval silnú pozíciu na trhu pre unikátne riešené tehelné tvarovky obvodového plášťa, tak typické pre komíny CIKO ( CIhelné KOmíny ).

Ako sa spoločnosť rozrastala a zvyšovala svoju produkciu, bola nútená hľadať nové prevádzkové a skladovacie miesto, preto sa začiatkom roku 2007 presťahovala do vlastného areálu v Predmericích nad Jizerou. Nové sídlo firmy prešlo kompletnou rekonštrukciou kancelárskych a výrobno-skladových priestorov.
Nasledujúci rok firma uviedla na trh originálny komínový systém CIKO TEC z izostatických vložiek, výnimočný pre svoju univerzálnosť použitia a ideálne vyriešený prívod vzduchu komínovým telesom ku spotrebiču.

Komíny CIKO sú rok od roku žiadanejšie a to nielen pre sovje ojedinelé riešenie, ale tiež pre stále sa rozširujúci a zdokonalujúci sortiment komponentov a technických riešení. Odborný a ústretový prístup všetkých zamestnancov poločnosti je veľmi oceňovaný všetkými zákazníkmi.  Už tretím rokom medziročný nárast predaja CIKO komínov svedčí o stále sa zvyšujúcej kvalite komponentov a  záujmu zákazníkov o tento sortiment. V súčasnej dobe predaj komínových systémov už prekročil hranice Českej a Slovenskej republiky a svojich zákazníkov nachádza i v krajinách Európskej únie.
Veríme, že ste s používaním komínov CIKO spokojní a spoločnosť CIKO s.r.o. pre Vás bude vždy znamenať kvalitu, rychlosť a jednoduchosť.

Ing. Jiří Janoušek a Ing. Miroslav Drobník
—jednatelé společnosti